Rolki Spokey Buff Pro
Zdjęcia 19 |
Spokey Buff Pro |
|
Maksymalna waga użytkownika: 60 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spokey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spokey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spokey Buff Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spokey Wrotki Buff Pro 38-41 929168 czarno/białe | 171 zł |
Wrotki regulowane Buff Pro, rozmiar 38-41, różowe | 199 zł |
Wrotki dziecięce regulowane Spokey Buff Pro świecące kółka 38 | 200 zł |
Spokey, BUFF PRO Wrotki 38-41 PK/BL, BUFF PRO | 180 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →