Rolki NILS Extreme NQ14198
Zdjęcia 24 |
NILS Extreme NQ14198 |
|
Maksymalne obciążenie: 60 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme NQ14198
Wszystkie ceny 197 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wrotki NILS EXTREME NQ14198 (rozmiar 42) Srebrno-turkusowy | 169 zł |
Wrotki NILS EXTREME NQ14198 (rozmiar 40) Srebrno-turkusowy | 150 zł |
Kask rowerowy Uvex I-vo CC | 400 zł |
Wrotki NILS EXTREME NQ14198 (rozmiar 40) Srebrno-turkusowy | 150 zł |
Nils Extreme Wrotki Nils Extreme NQ14198 srebrno-turkusowy rozmiar 38 | 152 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →