Plecak Source Tactical 3L 3 l
Zdjęcia 4 |
Source Tactical 3L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Source 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Source.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Source Tactical 3L 3 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak SOURCE TACTICAL Tactical 3L WXP Coyote (4000330203) | 324 zł |
Plecak SOURCE TACTICAL Tactical 3L WXP Coyote (4000330203) 4000330203 | 317 zł |
Zestaw hydracyjny Source Tactical 3 l coyote | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 430 zł |
Plecak z bukłakiem Source Tactical Gear Tactical 3l coyote | 399 zł |
Zestaw hydracyjny Source Tactical 3 l coyote | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 430 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Source Tactical 3L:
- Możliwość ukrycia pasków
PolecamyPorównaj w tabeli →