Soundcore Life P2i (A3991G11)
Wideo 15Zdjęcia 18 |
Soundcore Life P2i |
|
Miniaturowe bezprzewodowe słuchawki douszne klasy TWS (true wireless) o dość lakonicznym designie, wykonane z czarnego błyszczącego plastiku. Model wyposażony jest w 10 mm przewodniki dźwiękowe pokrywające spektrum częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, a dla zapewnienia dobrego dopasowania słuchawki wyposażono w trzy pary wymiennych silikonowych końcówek (nauszników). Jeśli chodzi o dźwięk, istnieją dwa wstępne ustawienia korektora: Podcast i Bass.
Każda słuchawka wyposażona jest w jeden mikrofon konwersacyjny z podstawową redukcją szumów ENC. Podłączenie Soundcore Life P2i do źródeł dźwięku odbywa się poprzez protokół komunikacji bezprzewodowej Bluetooth v 5.2 ze stabilnym promieniem połączenia do 10 m. Zestaw słuchawkowy jest chroniony przed potem i rozpryskami wody zgodnie ze standardem IPX5. Autonomiczna praca słuchawek Bluetooth możliwa jest przez 8 godzin, a markowe etui zwiększa autonomię aż do 28 godzin. Co więcej, za 10 minut. Pozostając w etui, akumulator ładuje się w ilości wystarczającej na 1 godzinę kolejnego słuchania utworów audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Life P2i
Wszystkie ceny 8 →Dokanałowe Soundcore Note I Czarne SL-BT-ANKR-0011 | 129 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDCORE Note i Czarny | 129 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Note i Czarne | 156 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Note i (Life P2i) | 106 zł |