Kickboard SMJ Sport AF-WG006
Zdjęcia 12 |
SMJ Sport AF-WG006 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SMJ Sport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SMJ Sport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SMJ Sport AF-WG006
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga 3-kołowa SMJ sport WG006 Alien niebieska świecące kółka 59007419 | 227 zł |
Hulajnoga SMJ sport AF-WG006 Princess Różowy (9201) | 185 zł |
Hulajnoga trójkołowa SMJ Sport AF-WG006 alien led | 192 zł |
SMJ, Hulajnoga, Alien Led AF-WG006, niebieski, 64x28 cm | 209 zł |
Hulajnoga trójkołowa SMJ Sport AF (kolor Niebieski) | 237 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →