Hulajnoga Slamm Strobe V4
Zdjęcia 3 |
Slamm Strobe V4 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Slamm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Slamm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Slamm Strobe V4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Slamm Strobe V4 Trick Løbehjul (Surge) - Surge-ScootWorld.pl | 955 zł |
Hulajnoga wyczynowa Slamm Strobe V4 | 695 zł |
Slamm Strobe V4 hulajnoga wyczynowa | Laser | 799 zł |
Hulajnoga wyczynowa Slamm Strobe V4 | 695 zł |
Slamm Strobe V4 hulajnoga wyczynowa Laser | 849 zł |
Slamm Strobe V4 Trick Løbehjul (Laser) - Laser-ScootWorld.pl | 955 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości hulajnogi Slamm Strobe V4:
- Rozmiar kierownicy: 58,4 x 62,2 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →