Hulajnoga Slamm Classic V9
Zdjęcia 6 |
Slamm Classic V9 |
|
Specjalistyczna hulajnoga wyczynowa ze średniej półki cenowej, prezentowana na rynku przez popularną markę Slamm. Parametry techniczne i cechy tego modelu zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić komfort i niezawodność podczas ekstremalnej jazdy i wykonywania wszelkiego rodzaju trików. Maksymalne obciążenie 100kg sprawia, że Slamm Classic V9 to dobry wybór dla szerokiego grona użytkowników, zarówno początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców w każdym wieku.
Kompresja IHC zapewnia wysoki stopień stabilności i stabilności kierowania. Poliuretanowe koła 88A o średnicy 11 cm zapewniają doskonałą przyczepność i płynną jazdę, dając pewność i komfort podczas jazdy. Przemysłowe łożyska ABEC 9 gwarantują płynne toczenie kół, zwiększając rozpęd. Podest o wymiarach 49,5x11,4 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wygodne ułożenie nóg i sterowanie hulajnogą, co pozwala jeźdźcowi na łatwe wykonywanie różnych trików i manewrów. Maksymalna wysokość 81 cm i klasyczny design solidnej stalowej kierownicy zapewniają wygodną pozycję rowerzysty i stabilność podczas ruchu, co jest ważne dla trików i bezpieczeństwa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Slamm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Slamm.
Kup Slamm Classic V9
Wszystkie ceny 14 →Slamm Scooters Classic V9 Scooter Posrebrzany SL1030BLK/REDONESIZE | 353 zł |
Slamm Classic V9 Trick Løbehjul (Sort/Rød) - Sort/Rød-ScootWorld.pl | 655 zł |
Hulajnoga wyczynowa Slamm Classic V9 | 499 zł |
Hulajnoga wyczynowa Slamm Classic V9 | 672 zł |
Slamm Classic V9 hulajnoga wyczynowa Black Red | 439 zł |