Wózek Skiddou Espoo Plus
Wideo 1Zdjęcia 49 |
Skiddou Espoo Plus
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:45 cm
Waga po złożeniu:7.2 kg
Możliwość transportu w formie „walizki”.
Wszystkie dane techniczne
Kup Skiddou Espoo Plus
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skiddou Skiddou Espoo Evening Shadow Wózek spacerowy do 15kg + Folia przec | 398 zł |
Skiddou Espoo Onyx Wózek spacerowy do 15kg + Folia przeciwdeszczowa Gratis | 448 zł |
Skiddou Espoo+ Evenigshadow Spacerowy | 398 zł |
Skiddou Skiddou Espoo + Evening Shadow Wózek spacerowy do 22kg | 398 zł |
Skiddou Espoo + Onyx Wózek spacerowy do 22kg | 448 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →