Візочок Skiddou Espoo Plus
Відео 1Фото 49 |
Skiddou Espoo Plus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:45 см
Вага в зборі:7.2 кг
Можливість транспортування за типом "валіза".
Всі характеристики
Купити Skiddou Espoo Plus
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Skiddou Espoo Nomadic Dream Wózek spacerowy do 15kg + Folia przeciwdeszczo | 398 zł |
Skiddou Skiddou Espoo Evening Shadow Wózek spacerowy do 15kg + Folia przec | 398 zł |
Skiddou Espoo+ Evenigshadow Spacerowy | 398 zł |
Skiddou Espoo Evening Shadow Wózek spacerowy do 15kg + Folia przeciwdeszcz | 398 zł |
Skiddou Skiddou Espoo + Evening Shadow Wózek spacerowy do 22kg | 398 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →