Ekspres do kawy Siemens EQ.300 TI353204RW beżowy
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Siemens EQ.300 TI353204RW beżowy |
|
Do przygotowywania napojów z mleczną pianką należy umieścić kubek do połowy wypełniony mlekiem na tacę i zanurzyć dyszę spieniacza
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Siemens EQ.300 TI353204RW
Ceny na Siemens EQ.300 TI353204RW |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.300 TI353204RW beżowy | od 1 829 zł | 3 oferty | ||
Siemens EQ.300 TI353201RW srebrny | od 1 999 zł | 5 oferty | ||
Siemens EQ.300 TI355209RW stal nierdzewna | od 1 999 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →