Płyta grzewcza Siemens EP 6A6PB20 czarny
Zdjęcia 6 |
Siemens EP 6A6PB20 czarny biały czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Siemens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Siemens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Siemens EP 6A6PB20 czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
4-palnikowa płyta gazowa Siemens EP6A6PB20-4-paleniskowa płyta gazowa czar | 1 888 zł |
Siemens Płyta gazowa EP6A6PB20 HZSIEYGS6A6PB20 | 1 316 zł |
Płyta gazowa SIEMENS EP6A6PB20 | 1 299 zł |
Siemens iQ500 EP6A6PB20 AGDZ-PLG-SIE-128 | 1 385 zł |
Siemens Płyta gazowa EP6A6PB20 44168 | 1 432 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Siemens EP 6A6PB20
Ceny na Siemens EP 6A6PB20 |
---|---|---|---|---|
Siemens EP 6A2PB20 biały | od 2 680 zł | 1 oferta | ||
Siemens EP 6A6PB20 czarny | od 1 299 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →