Kołowrotek Shimano Curado MGL 150 (CUMGL150)
Wideo 12 |
Shimano Curado MGL 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Curado MGL 150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHIMANO CUMGL150 MGL 150 CURADO dla dorosłych uniseks wielokolorowe/fale m | 963 zł |
Shimano Fishing Reels Curado K Mgl 150 Right Hand Baitcasting Reel Posrebr | 865 zł |
CURADO MGL 150XG CURADO CUMGL150XG | 1 429 zł |
SHIMANO CURADO MGL 150HG CURADO CUMGL150HG | 1 429 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →