Kołowrotek Shimano Curado MGL 151 (CUMGL151)
Wideo 12 |
Shimano Curado MGL 151 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Curado MGL 151
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHIMANO Unisex CUMGL151XG MGL 151XG CURADO wielokolorowe/fale morskie Ocea | 1 441 zł |
Shimano Fishing Reels Curado K Mgl 151 Hg Left Hand Baitcasting Reel Czarn | 816 zł |
SHIMANO CUMGL151 MGL 151 CURADO dla dorosłych uniseks wielokolorowe/fale m | 1 355 zł |
CURADO MGL 151HG CURADO CUMGL151HG | 1 322 zł |
Shimano Fishing Reels Curado K Mgl 151 Left Hand Baitcasting Reel Czarny R | 808 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →