Płyn chłodniczy Shell Premium Longlife 1 l (PBT75F)
Shell Premium Longlife 1L 1 l4 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shell Premium Longlife 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHELL Premium Antifreeze Longlife 774 D-F 1L - koncentrat płynu chłodnicze | 24 zł |
Shell Płyn Do Chłodnic Longlife 774 D-F Konc. (1L) | 29 zł |
SHELL Premium Antifreeze Longlife 774 D-F 1L - koncentrat płynu chłodnicze | 24 zł |
Modyfikacje Shell Premium Longlife
Ceny na Shell Premium Longlife |
---|---|---|---|---|
Shell Premium Longlife 1 l | od 24 zł | 4 oferty | ||
Shell Premium Longlife 4 l | od 90 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →