Охолоджувальна рідина Shell Premium Longlife 1 л (PBT75F)
Shell Premium Longlife 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Premium Longlife 1 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SHELL Premium Antifreeze Longlife 774 D-F 1L - koncentrat płynu chłodnicze | 24 zł |
Shell Płyn Do Chłodnic Longlife 774 D-F Konc. (1L) | 29 zł |
SHELL Premium Antifreeze Longlife 774 D-F 1L - koncentrat płynu chłodnicze | 24 zł |
Модификації Shell Premium Longlife
Ціни на Shell Premium Longlife |
---|---|---|---|---|
Shell Premium Longlife 1 л | від 24 zł | 4 пропозиції | ||
Shell Premium Longlife 4 л | від 90 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →