Sennheiser PC 8 USB (504197)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Sennheiser PC 8 USB |
|
Wysokiej jakości przewodowy zestaw słuchawkowy do biura, typu otwartego, z mikrofonem na nieruchomym ramieniu i złączem USB. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w średniej cenie przeznaczony do użytku w telefonii internetowej na komputerach PC, komputerach, monoblokach i laptopach. Ma prostą i lekką konstrukcję składającą się z regulowanego plastikowego pałąka i wygodnych nauszników z małymi miękkimi nausznikami.
Słuchawki Sennheiser PC 8 USB wygodnie przylegają do głowy, umożliwiając długotrwałe użytkowanie. Przyzwoity poziom jakości dźwięku zapewniają radiatory dynamiczne o standardowej impedancji impedancyjnej, które według producenta mogą generować dźwięki w pełnym zakresie częstotliwości (od 42 do 17000 Hz). Te parametry w zupełności wystarczają do odsłuchania dowolnych treści audio, od nagrań rozmów telefonicznych po kompozycje muzyczne popularnych gatunków. Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i szerokiej charakterystyce odbioru zapewnia przyzwoitą jakość głosu. Może współpracować z konsolami do gier Sony PlayStation 4 (Pro).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Kup Sennheiser PC 8 USB
EPOS PC 8 USB - Black | 151 zł |
Słuchawki EPOS PC 8 USB | 160 zł |
EPOS PC 8 USB, Uni-directional | 162 zł |