Nóż turystyczny Sencut Sachse S21007-2 (S21007-2)
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Sencut Sachse S21007-2 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencut 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencut Sachse S21007-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Składany Sencut Sachse S21007-2 Green Micarta | 298 zł |
Nóż składany Sencut Sachse Green Micarta, Black Stonewashed 9Cr18MoV (S210 | 298 zł |
Nóż Składany Sencut Sachse S21007-2 Green Micarta | 283 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →