Odkurzacz
Sencor SVC 45
Zdjęcia 28 |
Sencor SVC 45 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SVC 45
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Eco Motor Odkurzacz Cylindryczny Czarny/Złoty 850W 230V SVC 45WH-EU | 189 zł |
Odkurzacz Sencor 45RD-EUE3 | 200 zł |
Sencor Odkurzacz workowy Sencor SVC 45WH-EUE3 | 271 zł |
Sencor SVC 45BK 850W | 189 zł |
Mały Odkurzacz Workowy Sencor Metalowe Teleskopowe Rury Czarny | 179 zł |
pokaż 20 ofert
Opcje kolorystyczne:
- Czarny
- Czerwony
- Biały
- niebieski
- Zielony
PolecamyPorównaj w tabeli →