Пилосос
Sencor SVC 45
Фото 28 |
Sencor SVC 45 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SVC 45
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sencor Eco Motor Odkurzacz Cylindryczny Czarny/Złoty 850W 230V SVC 45WH-EU | 189 zł |
Odkurzacz Sencor 45RD-EUE3 | 200 zł |
Sencor Odkurzacz workowy Sencor SVC 45WH-EUE3 | 271 zł |
Sencor SVC 45BK 850W | 189 zł |
Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45BL-EUE3 | 186 zł |
ще 13 пропозицій
Колірні варіанти:
- Чорний
- Червоний
- Білий
- Синій
- Зелений
РекомендуємоПорівняти в таблиці →