Robot kuchenny Sencor STM 4467CH złoty
Zdjęcia 32 |
Sencor STM 4467CH złoty zielony złoty |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STM 4467CH złoty
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 4467CH 1000W z blenderem kielichowym | 1 000 zł |
Robot planetarny Sencor STM 4467CH | 1 000 zł |
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 4467CH 1000W z blenderem kielichowym | 999 zł |
Sencor STM 4467CH Wielofunkcyjny robot kuchenny | 1 000 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Sencor STM 4467CH:
- Pokrywka z otworem do dodawania składników i zwykłą pokrywką
- Dwie butelki podróżne z wkładami chłodzącymi
Modyfikacje Sencor STM 4467CH
Ceny na Sencor STM 4467CH |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 4460GG zielony | od 956 zł | 8 oferty | ||
Sencor STM 4467CH złoty | od 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →