Кухонний комбайн Sencor STM 4467CH золотистий
Фото 32 |
Sencor STM 4467CH золотистий зелений золотистий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 4467CH золотистий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 4467CH 1000W z blenderem kielichowym | 1 000 zł |
Robot planetarny Sencor STM 4467CH | 1 000 zł |
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 4467CH 1000W z blenderem kielichowym | 999 zł |
Sencor STM 4467CH Wielofunkcyjny robot kuchenny | 1 000 zł |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 4467CH:
- Кришка з отвором для додавання інгредієнтів і звичайна кришка
- Дві дорожні пляшки з акумуляторами холоду
Модификації Sencor STM 4467CH
Ціни на Sencor STM 4467CH |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 4460GG зелений | від 956 zł | 8 пропозицій | ||
Sencor STM 4467CH золотистий | від 999 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →