Кухонний комбайн Sencor STM 6378BK чорний
Фото 15 |
Sencor STM 6378BK чорний 2021 рікдля кеббе золотистий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 6378BK чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR STM 6378BK wielofunkcyjny robot 1000W | 877 zł |
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 6378BK 1000W z blenderem kielichowym | 877 zł |
Robot planetarny Sencor STM 6378BK | 903 zł |
Robot kuchenny planetarny SENCOR STM 6378BK 1000W z blenderem kielichowym | 877 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 6378BK:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
- Кришка для зберігання продуктів в чаші
Модификації Sencor STM 6378BK
Ціни на Sencor STM 6378BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 6377CH золотистий | від 1 199 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor STM 6378BK чорний | від 877 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →