Kuchenka mikrofalowa Sencor SMW 5117 BK czarny
Zdjęcia 11 |
Sencor SMW 5117 BK biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SMW 5117 BK czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR Kuchenka mikrofalowa z 8 programami pojemność 17 l 800 W czarna SMW | 400 zł |
Kuchenka mikrofalowa SENCOR SMW 5117BK | 400 zł |
Sencor Kuchenka mikrofalowa Sencor SMW 5117BK | 611 zł |
Kuchenka mikrofalowa SENCOR SMW 5117BK | 400 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sencor SMW 5117BK | 598 zł |
Modyfikacje Sencor SMW 5117 BK
Ceny na Sencor SMW 5117 BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SMW 5017 WH biały | od 360 zł | 5 oferty | ||
Sencor SMW 5117 BK czarny | od 400 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →