System audio Sencor Sirius SSS 6800 Maxi
Zdjęcia 12 |
Sencor Sirius SSS 6800 Maxi
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:60 W
Pasmo przenoszenia:40 – 16000 Hz
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:134x320x134 mm
Waga:2.6 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Sencor Sirius SSS 6800 Maxi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośnik Sencor SSS 6800N Sirius Maxi czarny (35052954) | 493 zł |
Sencor SIRIUS SSS 6800 MAXI Głośnik Bluetooth ze stopniem ochrony IPX6 | 365 zł |
Sencor SSS 6800 Sirius Maxi | 490 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →