System audio W-King D9-1
Wideo 11Zdjęcia 8 |
W-King D9-1
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:60 W
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:193x319x112 mm
Waga:2.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup W-King D9-1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)
Głośnik bezprzewodowy W-KING D9-1 doskonale sprawdzi się w domu, n... więceja imprezie czy podczas podróży. Wyróżnia się lekką, przenośną konstrukcją z praktycznym uchwytem i zapewnia moc do 60 W. Ciesz się wysoką jakością dźwięku i wybieraj spośród dostępnych ustawień EQ! Urządzenie oferuje też czas pracy do 40 godzin. Co więcej, możesz połączyć się z nim na kilka sposobów - między innymi przez Bluetooth 5.0 lub NFC.
Świetna jakość dźwięku
Rozkręć kolejną imprezę lub zadbaj o odpowiednie tło muzyczne do wymarzonej podróży z przyjaciółmi. Głośnik D9-1 został wyposażony w 2 subwoofery i 2 przetworniki wysokotonowe, dzięki czemu może zapewnić niespotykane bogactwo szczegółów i doskonałą harmonię. Wyróżnia go także moc sięgająca 60 W, która przekłada się na mocne, wyraziste brzmienie. Istnieje również możliwość sparowania ze sobą 2 głośników - w ten sposób uzyskasz fantastycznej jakości dźwięk stereo i moc nawet 120 W.
Wiele możliwości połączenia
Odtwarzaj muzykę tak, jak chcesz. Głośnik obsługuje karty TF, pozwala też podłączyć wybrane urządzenie za pomocą kabla AUX. Cenisz sobie wygodę, jaką zapewniają bezprzewodowe rozwiązania? Producent przygotował też coś dla Ciebie - model D9-1 umożliwia sparowanie smartfona przez Bluetooth 5.0 lub NFC. Ciesz się szybką, stabilną transmisją sygnału i uwolnij się od kabli! Teraz możesz jeszcze swobodniej odtwarzać swoje ulubione playlisty lub rozmawiać przez telefon.
Wydajny akumulator
Słuchaj muzyki nawet przez cały dzień - nie obawiaj się, że głośnik nagle odmówi Ci posłuszeństwa. Model D9-1 został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 10400 mAh (7,2 V 5200 mAh). Dzięki temu może odtwarzać Twoje ulubione piosenki nawet przez 40 godzin, zanim konieczne będzie podłączenie go do ładowania! Co więcej, urządzenie sprawdzi się również w roli powerbanku - za jego pomocą bez problemu naładujesz swój telefon. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma Cię w domu!
Idealny towarzysz podróży i nie tylko
Wybierasz się na grilla ze znajomymi lub planujesz wyprawę do domku letniskowego w górach? Zabierz głośnik ze sobą i pozwól, aby Twoje ulubione piosenki umilały Ci czas! Model D9-1 wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją i wodoodpornością IPX6. Deszcz czy przypadkowe zachlapanie nie stanowią dla niego większego zagrożenia! Dodatkowym atutem produktu jest praktyczny uchwyt, który znacznie ułatwia jego przenoszenie.
Producent W-KING Model D9-1 Kolor Czarny Połączenie Bezprzewodowe (Bluetooth lub NFC), kabel AUX, karta TF Wersja Bluetooth 5.0 Moc 60 W maks. Akumulator 10400 mAh (7,2 V 5200 mAh) Czas pracy Do 40 h Port ładowania USB-C Wodoodporność IPX6 Wymiary 317 x 191 x 110 mm Inne Powerbank, ustawienia EQ ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 459 zł |
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy W-KING D9-1 doskonale sprawdzi się w domu, na i... więcejmprezie czy podczas podróży. Wyróżnia się lekką, przenośną konstrukcją z praktycznym uchwytem i zapewnia moc do 60 W. Ciesz się wysoką jakością dźwięku i wybieraj spośród dostępnych ustawień EQ! Urządzenie oferuje też czas pracy do 40 godzin. Co więcej, możesz połączyć się z nim na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub NFC.Świetna jakość dźwiękuRozkręć kolejną imprezę lub zadbaj o odpowiednie tło muzyczne do wymarzonej podróży z przyjaciółmi. Głośnik D9-1 został wyposażony w 2 subwoofery i 2 przetworniki wysokotonowe, dzięki czemu może zapewnić niespotykane bogactwo szczegółów i doskonałą harmonię. Wyróżnia go także moc sięgająca 60 W, która przekłada się na mocne, wyraziste brzmienie. Istnieje również możliwość sparowania ze sobą 2 głośników – w ten sposób uzyskasz fantastycznej jakości dźwięk stereo i moc nawet 120 W.Wiele możliwości połączeniaOdtwa Akces-markt.plZłóż skargę | 429 zł |
Głośnik W-KING D9-1 czarny (D9-1 black) | 341 zł |
W-KING D9-1 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 60W czarnyGłośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny) Potężny Dźwięk 60 W: Subtelne detale i głębokie basy sprawiają, że m... więcejuzyka brzmi intensywnie i wyrazi... EmpikZłóż skargę | 336 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny) | 429 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
A BUDGET SPEAKER WITH A BIG PUNCH - Full Review of W-King D9-1 with audio test
21 maja 20232 364 przegląd
W-King D9-1 VS W-King X10: Which Bluetooth Speaker Is The Real King? Pt.1
10 listopada 20221 742 przegląd
W-King D9-1 Erster Eindruck und Soundcheck
1 grudnia 20225 106 przegląd
W-King D9-1 Outdoor Bluetooth Speaker!
22 października 2022590 przegląd
W-King D9-1 Bluetooth Speaker Overview and Sound Demo (Green & Black). Not TWS Compatible with D9.
6 sierpnia 202110 925 przegląd
W-King D9-1 Unboxing And First Impressions Review
14 sierpnia 20221 789 przegląd
Review - Bugani M118 vs W-King D9-1 Bluetooth Speaker Sound Test
15 października 20211 650 przegląd
W-King D9-1 Bluetooth Speaker Unboxing & Features Review PART 1
13 września 20211 984 przegląd
W-King D8 vs W-King D9-1 Stereo Bluetooth Speakers Sound Comparison Review
20 września 20213 826 przegląd
How Do Two W-King D9-1 Bluetooth Stereo Speakers Sound Paired Together? Let's Listen....
19 września 20214 002 przegląd
W-King D9-1 vs JBL Flip5 Blue Tooth Speaker -Features & Side By Side Sound Comparison
14 września 20212 485 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 348 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, 40 W, 100 – 16000 Hz, 4 om
od 411 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth, karaoke, 36 W, 40 – 22000 Hz
od 399 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, Google Assistant, 120 W, 80 – 20000 Hz
od 340 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth, karaoke, 36 W, 80 – 22000 Hz
od 320 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, 50 W
od 290 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, 50 W, 20 – 20000 Hz
od 312 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth, 50 W, 50 – 20000 Hz
od 285 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.3, Asystent Google i Apple Siri, 40 W, 60 – 20000 Hz
od 299 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth, karaoke, 36 W, 80 – 22000 Hz
od 280 zł
głośnik mobilny, kanał 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, Asystent Google i Apple Siri, 40 W, 70 – 20000 Hz