Аудіосистема W-King D9-1
Відео 11Фото 8 |
W-King D9-1
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:60 Вт
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:193x319x112 мм
Вага:2.5 кг
Всі характеристики
Купити W-King D9-1
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)
Głośnik bezprzewodowy W-KING D9-1 doskonale sprawdzi się w domu, n... щеa imprezie czy podczas podróży. Wyróżnia się lekką, przenośną konstrukcją z praktycznym uchwytem i zapewnia moc do 60 W. Ciesz się wysoką jakością dźwięku i wybieraj spośród dostępnych ustawień EQ! Urządzenie oferuje też czas pracy do 40 godzin. Co więcej, możesz połączyć się z nim na kilka sposobów - między innymi przez Bluetooth 5.0 lub NFC.
Świetna jakość dźwięku
Rozkręć kolejną imprezę lub zadbaj o odpowiednie tło muzyczne do wymarzonej podróży z przyjaciółmi. Głośnik D9-1 został wyposażony w 2 subwoofery i 2 przetworniki wysokotonowe, dzięki czemu może zapewnić niespotykane bogactwo szczegółów i doskonałą harmonię. Wyróżnia go także moc sięgająca 60 W, która przekłada się na mocne, wyraziste brzmienie. Istnieje również możliwość sparowania ze sobą 2 głośników - w ten sposób uzyskasz fantastycznej jakości dźwięk stereo i moc nawet 120 W.
Wiele możliwości połączenia
Odtwarzaj muzykę tak, jak chcesz. Głośnik obsługuje karty TF, pozwala też podłączyć wybrane urządzenie za pomocą kabla AUX. Cenisz sobie wygodę, jaką zapewniają bezprzewodowe rozwiązania? Producent przygotował też coś dla Ciebie - model D9-1 umożliwia sparowanie smartfona przez Bluetooth 5.0 lub NFC. Ciesz się szybką, stabilną transmisją sygnału i uwolnij się od kabli! Teraz możesz jeszcze swobodniej odtwarzać swoje ulubione playlisty lub rozmawiać przez telefon.
Wydajny akumulator
Słuchaj muzyki nawet przez cały dzień - nie obawiaj się, że głośnik nagle odmówi Ci posłuszeństwa. Model D9-1 został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 10400 mAh (7,2 V 5200 mAh). Dzięki temu może odtwarzać Twoje ulubione piosenki nawet przez 40 godzin, zanim konieczne będzie podłączenie go do ładowania! Co więcej, urządzenie sprawdzi się również w roli powerbanku - za jego pomocą bez problemu naładujesz swój telefon. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma Cię w domu!
Idealny towarzysz podróży i nie tylko
Wybierasz się na grilla ze znajomymi lub planujesz wyprawę do domku letniskowego w górach? Zabierz głośnik ze sobą i pozwól, aby Twoje ulubione piosenki umilały Ci czas! Model D9-1 wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją i wodoodpornością IPX6. Deszcz czy przypadkowe zachlapanie nie stanowią dla niego większego zagrożenia! Dodatkowym atutem produktu jest praktyczny uchwyt, który znacznie ułatwia jego przenoszenie.
Producent W-KING Model D9-1 Kolor Czarny Połączenie Bezprzewodowe (Bluetooth lub NFC), kabel AUX, karta TF Wersja Bluetooth 5.0 Moc 60 W maks. Akumulator 10400 mAh (7,2 V 5200 mAh) Czas pracy Do 40 h Port ładowania USB-C Wodoodporność IPX6 Wymiary 317 x 191 x 110 mm Inne Powerbank, ustawienia EQ ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 459 zł |
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny)Głośnik bezprzewodowy W-KING D9-1 doskonale sprawdzi się w domu, na i... щеmprezie czy podczas podróży. Wyróżnia się lekką, przenośną konstrukcją z praktycznym uchwytem i zapewnia moc do 60 W. Ciesz się wysoką jakością dźwięku i wybieraj spośród dostępnych ustawień EQ! Urządzenie oferuje też czas pracy do 40 godzin. Co więcej, możesz połączyć się z nim na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub NFC.Świetna jakość dźwiękuRozkręć kolejną imprezę lub zadbaj o odpowiednie tło muzyczne do wymarzonej podróży z przyjaciółmi. Głośnik D9-1 został wyposażony w 2 subwoofery i 2 przetworniki wysokotonowe, dzięki czemu może zapewnić niespotykane bogactwo szczegółów i doskonałą harmonię. Wyróżnia go także moc sięgająca 60 W, która przekłada się na mocne, wyraziste brzmienie. Istnieje również możliwość sparowania ze sobą 2 głośników – w ten sposób uzyskasz fantastycznej jakości dźwięk stereo i moc nawet 120 W.Wiele możliwości połączeniaOdtwa Akces-markt.plПоскаржитись | 429 zł |
Głośnik W-KING D9-1 czarny (D9-1 black) | 341 zł |
W-KING D9-1 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 60W czarnyGłośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny) Potężny Dźwięk 60 W: Subtelne detale i głębokie basy sprawiają, że m... щеuzyka brzmi intensywnie i wyrazi... EmpikПоскаржитись | 336 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D9-1 60W (czarny) | 429 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
A BUDGET SPEAKER WITH A BIG PUNCH - Full Review of W-King D9-1 with audio test
21 травня 20232 364 перегляда
W-King D9-1 VS W-King X10: Which Bluetooth Speaker Is The Real King? Pt.1
10 листопада 20221 742 перегляда
W-King D9-1 Erster Eindruck und Soundcheck
1 грудня 20225 106 переглядів
W-King D9-1 Outdoor Bluetooth Speaker!
22 жовтня 2022590 переглядів
W-King D9-1 Bluetooth Speaker Overview and Sound Demo (Green & Black). Not TWS Compatible with D9.
6 серпня 202110 925 переглядів
W-King D9-1 Unboxing And First Impressions Review
14 серпня 20221 789 переглядів
Review - Bugani M118 vs W-King D9-1 Bluetooth Speaker Sound Test
15 жовтня 20211 650 переглядів
W-King D9-1 Bluetooth Speaker Unboxing & Features Review PART 1
13 вересня 20211 984 перегляда
W-King D8 vs W-King D9-1 Stereo Bluetooth Speakers Sound Comparison Review
20 вересня 20213 826 переглядів
How Do Two W-King D9-1 Bluetooth Stereo Speakers Sound Paired Together? Let's Listen....
19 вересня 20214 002 перегляда
W-King D9-1 vs JBL Flip5 Blue Tooth Speaker -Features & Side By Side Sound Comparison
14 вересня 20212 485 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 348 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, 40 Вт, 100 – 16000 Гц, 4 Ом
від 411 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, караоке, 36 Вт, 40 – 22000 Гц
від 399 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, Google Assistant, 120 Вт, 80 – 20000 Гц
від 340 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, караоке, 36 Вт, 80 – 22000 Гц
від 290 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth v 5.0, 50 Вт, 20 – 20000 Гц
від 285 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth v 5.3, Google Assistant та Apple Siri, 40 Вт, 60 – 20000 Гц
від 299 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, кардридер, Bluetooth, караоке, 36 Вт, 80 – 22000 Гц
від 280 zł
мінісистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.1, Google Assistant та Apple Siri, 40 Вт, 70 – 20000 Гц