Głośnik przenośny Sencor SSS 81
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Sencor SSS 81 |
|
Niedrogi, zasilany bateryjnie zestaw głośników biurkowych z wbudowanym tunerem FM, czytnikiem kart microSD, portem USB i małym wyświetlaczem LED. Prosta konstrukcja zewnętrzna sprawia, że ten głośnik stołowy może równie dobrze funkcjonować jako mały głośnik bezprzewodowy, zegar, budzik, radio i odtwarzacz MP3. Pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt średniej klasy 2022 przeznaczony do użytku domowego.
Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Sencor SSS 81 wyposażony jest w wydajny wzmacniacz pracujący w klasie D, parę aktywnych przetworników dynamicznych o średnicy 48 mm o łącznej mocy 10 W (2x5 W) oraz pasywny rezonator zwiększający głębię basów. Konstrukcja ta została zaprojektowana do odtwarzania szerokiego zakresu częstotliwości od 65 do 18500 Hz, co wystarcza do uzyskania wysokiej jakości dźwięku większości popularnych gatunków muzycznych. Do bezprzewodowego połączenia ze smartfonami, laptopami lub tabletami energooszczędny interfejs Bluetooth 3.0 jest również zgodny z nowszymi standardami. Analogowy dźwięk można wyprowadzać za pomocą złącza AUX do 3-stykowego gniazda mini-jack.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SSS 81
Wszystkie ceny 9 →Sencor SSS 81 przenośny głośnik Bluetooth wyświetlacz LED lekka i kompakto | 195 zł |
Sencor Przenośny głośnik Bluetooth SSS 81,Moc 2x5W,Radio FM,USB UGSECBSECS | 113 zł |
Sencor Przenośny głośnik Bluetooth SSS 81,Moc 2x5W,Radio FM,USB 84538 | 119 zł |
Sencor Przenośny głośnik Bluetooth SSS 81,Moc 2x5W,Radio FM,USB 84538 | 113 zł |
Głośnik Sencor SSS81 czarny (SSS 81) | 113 zł |