Odżywka białkowa Scitec Nutrition Protein Pancake 1 kg
Wideo 5 |
Scitec Nutrition Protein Pancake 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scitec Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scitec Nutrition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scitec Nutrition Protein Pancake 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scitec Nutrition Protein Pancake 1036 g Dose Kokosnuss-Weiße Schokolade 07 | 127 zł |
Białko Scitec Nutrition Protein Pancake 1036g Czekoladowo-banano (59991000Scitec Protein Pancake to wysokobiałkowe naleśniki o doskonałym smaku. Zawierają proteiny pochodzące z różnych źródeł. To produkt idealny dla osób będących na diecie pełnej wyrzeczeń. Rekomendowanie spożywania naleśników przez sportowców może się wydawać czymś absurdalnym, ale nic podobnego! Protein Pancake to naleśniki stworzone właśnie dla takich... więcejosób! To dodatkowa porcja białka, doskonała przed treningiem. Naleśniki od Scitec Nutrition nie są potężną bombą węglowodanową lecz bogactwem protein i składników odżywczych niezbędnych dla osób aktywnych fizycznie.Dlacz Rozetka.plZłóż skargę | 67 zł |
Scitec Protein Pancake 1036GŚniadanie lub deser powinny być smaczne oraz łatwe przyrządzeniu jednak nie należy zapomnieć aby wykazywały właściwe wartości odżywcze scitec protein pancake to połączenie pysznego posiłku doskonałych proporcji makroskładników przygotowanie takiego zdrowego dania zajmuje około minut dodając ulubione składniki możesz skomponować sobie pożywne danie... więcejktóre spełni twoje oczekiwania żywieniowe białkowe pancakes mogą pochwalić się wspaniałym składem znajdziesz nich dużą ilość białka racjonalne zawartości tłuszczów oraz niski poziom cukrów prostych dzięki temu rygorystyczna dieta nawet jeżeli jest nastawiona na redukcję tkanki tłuszczowej będzie zdrowa smaczna pożywna proteinowe pancake dostępne są smakach czekoladowo bananowe oraz biała czekolada banan działanie scitec protein pancake naleśniki proteinowe scitec protein pancake są łatwą przygotowaniu potrawą która wyróżnia się bardzo korzystnym składem dzięki wysokiej zawartości białka będzie ona uzupełniać niedobory tego składnika codziennej diecie jest to ważne punktu widzenia osób aktywnych które posiadają zwiększone zapotrzebowanie na ten makroelement prawidłowa wartość protein spożywanych ciągu dnia wpływa pozytywnie na przyrost utrzymanie masy mięśniowej oraz jej prawidłowe funkcjonowanie niska zawartość węglowodanów nie doprowadzi do odkładania się nadmiernych ilości tłuszczów zapasowych organizmie wszystko to prowadzi do polepszenia jakości spożywanego pokarmu usprawni działanie całego ustroju zalety scitec protein pancake scitec protein pancake są przepyszne łatwe przygotowaniu mimo to posiadają wysokiej klasy składniki jak np koncentrat białka serwatkowego podobny do whey protein allnutrition opinie tym produkcie są znakomite cieszy się dużą popularnością branży fitness protein pancakes przepis jest na tyle prosty że każdy przygotuje idealnego naleśnika na pożywny posiłek składniki scitec protein pancake scitec protein pancakes mają ulepszony skład porównaniu do tradycyjnych naleśników znajdziesz nich aż 11 gramów białka na porcję to koncentrat serwatki jest on identyczny jak przypadku protein znanych marek chociażby białko allnutrition opinie również są bardzo pochlebne znikoma ilość cukrów prostych grama oraz tłuszczy nasyconych grama sprawia że łatwo go wkomponować codzienną dietę stosowanie scitec protein pancake te białkowe naleśniki można spożywać dowolnej porze dnia są na tyle zbilansowanym posiłkiem że bez problemu wpiszą się codzienną dietę ludzi aktywnych sposób użycia scitec protein pancake jak zrobić pancakes to dziecinnie proste wystarczy porcję produktu 37 gram rozpuścić 100 150 ml odtłuszczonego mleka lub wody wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji usmażyć na rozgrzanej patelni przeciwwskazani Budujmase.plZłóż skargę | 85 zł |
Protein Pancake 1036G | 85 zł |
Wideo recenzje
Protein Pancake Mix Review - Phoros Nutrition
19 grudnia 2018698 przegląd
Phoros Nutrition Protein Pancake Mix Review
14 maja 2019154 przegląd
Syxx buys a Bentley?!? Scitec Nutrition Protein Pancake - Review
4 marca 2021104 przegląd
Matrix Protein Pancake | Supplement Review (E1)
24 lutego 20144 776 przegląd
Scitec Nutrition - Protein Pancake - Team Scitec Greece
13 kwietnia 201521 100 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 107 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, nocny (długi), hydrolizat, albumin, serwatkowe / kazeina / jajeczne, dawka: 40 g, białko - 30 g, 143 kcal, waga: 700 g, dawek 17
od 109 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), albumin, serwatkowe / kazeina / jajeczne, dawka: 25 g, białko - 20 g, 91 kcal, waga: 500 g, dawek 20
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 80 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 g, dawek 20 szt., 35 g, białko - 27 g, 138 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
izolowane białko, serwatkowe, 30 - 2000 g, dawek 1 - 33 szt., 30 / 60 g, białko - 26 / 53 g, 112 / 224 kcal, Kraj pochodzenia: Belgia
od 61 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, 450 - 4540 g, dawek 15 - 146 szt., 29.4 g, białko - 24 g, 120 kcal, Kraj pochodzenia: USA