Gainer Activlab Carbomax Energy Power 1 kg
Activlab Carbomax Energy Power 1 kg 1 kg3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activlab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activlab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activlab Carbomax Energy Power 1 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kompleks przedtreningowy ActivLab Carbomax Energy Power 1000 g Lemon (5907Kompozycja węglowodanów z kompleksem witamin i składników mineralnych Uzupełnia straty energii związane z intensywnym wysiłki... więcejem fizycznym Błyskawiczny zastrzyk energii przy jednoczesnym zabezpieczeniu energetycznym CARBOMAX to odpowiednio dobrana kompozycja węglowodanów z kompleksem witamin i składników mineralnych. D Rozetka.plZłóż skargę | 13 zł |
Activlab Carbomax 1000GNajwyższej jakości suplement węglowodanowy jego formuła obejmuje dodatek starannie dobranych witamin oraz minerałów których z... więcejadaniem jest wsparcie uzyskiwanych wyników sportowych bardzo dobrze smakuje bezproblemowo się rozpuszcza jeżeli poszukujesz tego typu produktu będzie to strzał dziesiątkę znakomita odżywka węglowodanowa dodatkiem bardzo dobrze przyswajalnych mikroelementów umożliwia szybkie uzupełnienie glikogenu mięśniowego wspiera regenerację powysiłkową stanowi źródło łatwo dostępnej energii podczas mozolnych treningów węglowodany bardzo dobrze się rozpuszcza znakomicie smakuje występuje kilku wersjach cechy activlab carbomax activlab carbomax każda porcja to źródło szybko przyswajalnych węglowodanów tym samym łatwo dostępnej energii do działania idealnie sprawdzi się podczas intensywnego treningu zawiera dodatkowo witaminy minerały dla zachowania pełnej równowagi organizmu musisz być świadomy że źle odżywiony organizm nie będzie stanie pracować pełną wydajnością także przedłużający się wysiłek fizyczny prowadzi konsekwencji do szybkiego wyczerpania się zapasów glikogenu mięśniach spadku formy rozwiązaniem tego problemu może być profesjonalnie poprowadzona suplementacja activlab carbomax znakomity produkt bardzo dobrej cenie jego formuła została stworzona myślą najbardziej wymagających sportowcach którzy nie inwestują półśrodki zalety activlab carbomax wysokiej jakości węglowodany doskonałej rozpuszczalnośc Budujmase.plZłóż skargę | 25 zł |
CarboMax Energy Power dynamic - czarna porzeczka (1000 g) ActivLabCARBOMAX to odpowiednio dobrana kompozycja weglowodanów z kompleksem witamin. Polecana sportowcom oraz osobom trenujacym rekr... więcejeacyjnie przed i po wysiłku fizycznym. Kontigo.com.plZłóż skargę | 28 zł |
Activlab CarboMax Energy Power grejp 1kg | 32 zł |
Activlab CarboMax Węglowodany 1000 gCARBOMAX kompozycja węglowodanów z kompleksem witamin Opakowanie: 1000 g / 3000 g - dostępne tutaj Smaki: cytryna, czarna por... więcejzeczka, grejfrut, kiwi, pomarańcza, truskawka Krótka charakterystyka Oficjalny partner Activlab ActivlabZłóż skargę | 23 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Activlab Carbomax Energy Power
Ceny na Activlab Carbomax Energy Power |
---|---|---|---|---|
Activlab Carbomax Energy Power 1 kg | od 13 zł | 23 oferty | ||
Activlab Carbomax Energy Power 3 kg | od 45 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
węglowodanowy, dawka: 50 g, węglowodany - 48.65 g, 195 kcal, opakowanie: 1000 g, dawek 20
od 23 zł
węglowodanowy, dawka: 50 g, węglowodany - 44 g, 212 kcal, opakowanie: 1000 g, dawek 20
od 37 zł
węglowodanowy, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 50 g, węglowodany - 47.5 g, Zawartość kalorii: 192 kcal, Opakowanie: 1000 / 3500 g, dawek 20 / 70 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 38 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 280 g, białko - 53.3 g, węglowodany - 208 g, Zawartość kalorii: 1077 kcal, Opakowanie: 1000 - 4800 g, dawek 3 - 17 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 30 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 50 g, białko - 10 g, węglowodany - 36.7 g, Zawartość kalorii: 191 kcal, Opakowanie: 1000 - 5000 g, dawek 20 - 100 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 14 zł
białkowo-węglowodanowy, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 70 g, białko - 21 g, węglowodany - 41.3 g, Zawartość kalorii: 254 kcal, Opakowanie: 500 / 3000 g, dawek 7 / 43 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 36 zł
węglowodanowo-białkowy, złożony, Suplementy: kreatyna, kompleks witamin, Dawka: 100 g, białko - 15 g, węglowodany - 75 g, Zawartość kalorii: 376 kcal, Opakowanie: 1000 - 6800 g, dawek 10 - 68 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 29 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kreatyna, Dawka: 100 g, białko - 10 g, węglowodany - 87 g, Zawartość kalorii: 393 kcal, Opakowanie: 1200 - 5000 g, dawek 12 - 50 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 149 zł
węglowodanowo-białkowy, złożony, Suplementy: kreatyna, kompleks witamin, Dawka: 334 g, białko - 50 g, węglowodany - 252 g, Zawartość kalorii: 1250 kcal, Opakowanie: 2720 / 5440 g, dawek 8 / 16 szt., Kraj pochodzenia: USA
od 35 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 400 g, białko - 55 g, węglowodany - 321 g, Zawartość kalorii: 1520 kcal, Opakowanie: 1000 - 5800 g, dawek 2 - 14 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 34 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kreatyna, Dawka: 100 g, białko - 13 g, węglowodany - 79 g, Zawartość kalorii: 384 kcal, Opakowanie: 1000 - 5000 g, dawek 10 - 50 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 84 zł
białkowo-węglowodanowy, złożony, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 260 g, białko - 52 g, węglowodany - 182 g, Zawartość kalorii: 1060 kcal, Opakowanie: 2270 / 6800 g, dawek 9 / 26 szt., Kraj pochodzenia: Kanada