Opona rowerowa Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C
Zdjęcia 5 |
Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C 700x25C700x28C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe One 700x25C Addix Black/White 11653965 | 130 zł |
Schwalbe One 700x25C Addix Black/Blue 11653964 | 126 zł |
Schwalbe One Addix 700x25C 11654037 | 126 zł |
Modyfikacje Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C
Ceny na Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x25C | od 126 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe One Tube Type RaceGuard Folding 700x28C | od 123 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →