Opona rowerowa Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5
Zdjęcia 27 |
Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Schwalbe G-One Allround 29/28" (622 mm) Black Opona do rowerów tr | 163 zł |
Schwalbe G-One Allround Tle Addix 700X40C Gravel | 141 zł |
Schwalbe G-one Allround Performance Raceguard Tubeless 700c X 40 Gravel Ty | 111 zł |
Modyfikacje Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5
Ceny na Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe G-One Allround Performance Folding 27.5x2.8 | od 171 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.5 | od 111 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe G-One Allround Performance Folding 28x1.35 | od 115 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe G-One Allround Performance Folding 700x40C | od 135 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →