Klawiatura
SAVIO Tempest RX Red Switch
Zdjęcia 5 |
SAVIO Tempest RX Red Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO Tempest RX Red Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savio Tempest RX Red Outemu KL-G-SVIO-003 | 152 zł |
Klawiatura mechaniczna Savio Tempest Rx Outemu Red SAVGK-TEMPEST RX | 140 zł |
Klawiatura SAVIO Tempest RX TKL Outemu Red | 120 zł |
Modyfikacje SAVIO Tempest RX
Ceny na SAVIO Tempest RX |
---|---|---|---|---|
SAVIO Tempest RX Blue Switch | od 110 zł | 16 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Brown Switch | od 112 zł | 16 oferty | ||
SAVIO Tempest RX Red Switch | od 120 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →