Kocioł na paliwo stałe SAS Efekt 23 22.4 kW
19 901 zł Kup! Kocioł grzewczy na ekogroszek C.O. SAS EFEKT 23kW kl.5 prawy, sterownik TEABARE centrum instalacjiDostawa: w Polsce Złóż skargę |
SAS Efekt 23 22.4 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:22.4 kW, powierzchnia ~ 179 m²
Objętość podajnika:280 l
Komora spalania:otwarte, komin 180 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Efekt 23
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SAS Efekt 23
Ceny na SAS Efekt 23 |
---|---|---|---|---|
SAS Efekt 14 13.9 kW | od 12 177 zł | 1 oferta | ||
SAS Efekt 17 17.5 kW | od 16 667 zł | 1 oferta | ||
SAS Efekt 23 22.4 kW | od 19 901 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →