Słuchawki
Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic (126-36)
Zdjęcia 5 |
Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic |
|
Aktywna redukcja szumów, odłączany mikrofon na gęsiej szyi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sandberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sandberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandberg Bluetooth Słuchawki ANC FlexMic Czarny 126-36 | 254 zł |
Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic | 223 zł |
SANDBERG Bluetooth Headset ANC FlexMic | 236 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SANDBERG ANC FlexMic (12636) - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 211 zł |
Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic | 272 zł |
Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, black | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →