Zestaw noży SAMURA Harakiri SHR-0250B
Zdjęcia 7 |
SAMURA Harakiri SHR-0250B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAMURA Harakiri SHR-0250B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMURA Harakiri profesjonalny zestaw noży XXL bardzo ostry z 8 nóż do warz | 437 zł |
Samura Harakiri zestaw 5 noży kuchennych SHR-0250 | 500 zł |
Samura Nóż kuchenny Harakiri 5szt. (SHR-0250B) | 453 zł |
Zestaw 5 noży kuchennych Samura Harakiri | 285 zł |
Samura Harakiri zestaw 5 noży kuchennych 59HRC | 280 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →