Zestaw noży SAMURA Harakiri SHR-0220B
Zdjęcia 16 |
SAMURA Harakiri SHR-0220B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAMURA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAMURA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAMURA Harakiri SHR-0220B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMURA Harakiri zestaw 3 noży czarny uchwyt 77051 | 300 zł |
Samura Harakiri zestaw 3 noży kuchennych Shr-0220b | 300 zł |
Samura Zestaw 3 noży kuchennych Harakiri (0220B) | 269 zł |
Zestaw noży kuchennych SAMURA Harakiri 0220B, 3 szt. | 200 zł |
Samura Harakiri zestaw 3 noży kuchennych SHR-0220B | 200 zł |
Samura Zestaw Noży Kuchennych 3 szt. ze Stali Nierdzewnej Ostre Samura Har | 200 zł |
Zestaw 3 Noży Kuchennych Samura Harakiri 0220B | 300 zł |
Dostępne kolory:
- SHR-0220W - biały
- SHR-0220B - czarny
PolecamyPorównaj w tabeli →