Telewizor Samsung UE-55CU8002 55 " (UE55CU8002KXXH)
Zbalansowany telewizor 4K z linii produktów Samsung Crystal UHD, który w 2023 roku zasili szeregi paneli telewizyjnych południowokoreańskiej marki elektroniki. Model posiada 55-calowy ekran z dziesięciobitową reprezentacją kolorów (8 bitów + FRC), który jest w stanie wyświetlić ponad 1 miliard odcieni kolorów. Obraz na wyświetlaczu jest efektywnie skalowany do formatu ramki Ultra HD (3840x2160 pikseli), a nad jego jakością czuwa technologia Dynamic Crystal Color i Contrast Enhancer.
Częstotliwość odświeżania ekranu Samsung UE-55CU8002 wynosi 60 Hz. Dźwięk audycji zapewnia para głośników szerokopasmowych o łącznej mocy 20 W. Model działa na autorskim systemie operacyjnym Tizen 7.0 z autorską powłoką Smart Hub, która zapewnia dostęp do filmów, seriali, usług streamingowych, przeglądania, klientów sieci społecznościowych itp. Polecenia głosowe rozpoznaje wbudowany Asystent Google, Amazon Alexa czy Bixby. Do telewizora dołączony jest pilot z panelem słonecznym (SolarCell). Aby powiesić telewizor na ścianie należy osobno dokupić uchwyt VESA w standardowym rozmiarze 200x200 mm.
Kup Samsung UE-55CU8002 55 "
Wszystkie ceny 8 →SAMSUNG Telewizor SAMSUNG UE55CU8002K Czarny | 2 399 zł |
Telewizor LED Samsung UE55CU8002 55 cali 4K UHD | 2 295 zł |
Telewizor SAMSUNG UE55CU8002K 55" LED 4K Tizen TV | 2 700 zł |
Samsung Samsung 55" Crystal UHD 4K CU8002 UE55CU8002KXXH | 2 399 zł |
Telewizor SAMSUNG UE55CU8002K 55" LED 4K Tizen TV | 2 700 zł |
Modyfikacje Samsung UE-55CU8002
Ceny na Samsung UE-55CU8002 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU8002 43 " | od 1 749 zł | 10 oferty | ||
Samsung UE-50CU8002 50 " | od 1 799 zł | 7 oferty | ||
Samsung UE-55CU8002 55 " | od 2 295 zł | 8 oferty | ||
Samsung UE-65CU8002 65 " | od 2 628 zł | 6 oferty | ||
Samsung UE-75CU8002 75 " | od 4 079 zł | 5 oferty |