Telewizor Samsung UE-43CU8072 43 " (UE43CU8072UXXH)
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Samsung UE-43CU8072 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów, poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung UE-43CU8072 43 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Samsung UE43CU8072UXXHPurColorPurColo Rozetka.plZłóż skargę | 1 478 zł |
Samsung 43" Telewizor UE43CU8072U CU8000 Series - 43" LED-backlit LCD TV -43 Klasa Przek?tnej CU8000 Series Telewizor LCD z diodami LED, Crystal UHD, Smart TV, Tizen OS, 4K UHD (2160p) 3840 x 2160, HDR, czarny Proshop.plZłóż skargę | 1 643 zł |
Telewizor LED Samsung UE43CU8072 43 cale 4K UHDSamsung UE43CU8072 108 cm (43") 4K Ultra HD HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLGDVB-S2,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 439 zł |
SAMSUNG UE43CU8072U LED 4K Tizen DVB-T2/HEVC UE43CU8072UXXHKolor: Czarny Załączone wyposażenie: - Pilot
- Instrukcja obsługi Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 200 x 200 Waga z p... więcejodstawą: 8,7 kg Wysokość z podstawą [mm]: 600,1 mm Szerokość z podstawą [mm]: 965.5 Głebokość z podstawą [mm]: 195,1 mm Typ telewizora: LED Wielkość ekranu [cal]: 43" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2/HEVC Głośniki: Tak Moc głośników [W]: 20 W Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S2 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 39 - 44" Funkcje specjalne: ["Przeglądarka internetowa"] Rekomendowana odległość oglądania [m]: 1,7 - 1,9 m HDMI [szt.]: 3 Złącze Ethernet (LAN): Tak Złącze CI (Common Interface): CI+ Bluetooth: Tak WiFi: Tak USB [szt.]: 2 Smart TV: Tak System operacyjny: Tizen Zasilanie: 220 - 240 V, 50/60 Hz Zasilanie 12 V: Nie Zużycie energii na 1000h: 54 kWh Ekran: ["43" 4K Ultra HD"] Matryca: ["LED 50 Hz"] Złącza: ["3xHDMI","2xUS Neonet.plZłóż skargę | 1 799 zł |
Telewizor LED Samsung UE43CU8072 43" 4K UHD czarny Samsung UE43CU8072 108 cm (43") 4K Ultra HD HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG DVB-S2, DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB... więcej-T Dynamic Crystal Color AirSlim Design Q-Symphony HDR 10+ HDR 10+ w pełni oddaje wizję twórcy wyświetlanej treści. Zaawansowana technologia HDR wydobywa to, co najlepsze z każdej sceny, zapewniając najwyższą jakość obrazu Dynamic Crystal Colour Zobacz na własne oczy, jak nasycone, krystalicznie czyste barwy ożywiają obrazy. Szerszy zakres kolorów sprawi, że już nigdy nie zadowolisz się dawną jakością obrazu. Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli niż telewizor FHD. Teraz możesz dostrzec najdrobniejsze szczegóły każdej sceny. Aplikacje internetowe: Rakuten TV, Apps Store, Red Bull, Lepší.TV, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Twitch, Disney Plus, Voyo, Youtube, Kuki, Facebook, HBO Max, Prime Video, Spotify, SkyShowtime, Netflix, Antik TV, Telly DLNA: Tak Timeshift: Tak PVR (nagrywanie na USB/HDD): Nie Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD: Tak Fast scan - automatyczne dostrajanie Skylink: Tak Smukły profil w super dużym telewizorze, dopasowany do wnętrza Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth, Mobile to TV - Mirroring HDMI 2.1: 3 HDMI ARC: Tak Liczba USB: 2 USB 2.0: 2 CI interfejs: Tak Dźwięk: Ultra Surround, stereo, surround, Dolby Atmos Wydajność muzyczna: 20 W Klasa energetyczna 2021: G Średnia moc: 54 kWh/1000 godz Pobór mocy w trybie gotowości: 0.5 W Zasilanie samochodowe (12V): Nie Zalecana odległość śledzenia: 0,8 m Szerokość produktu: 111.8 cm Wysokość produktu: 68.5 cm Głębokość produktu: 22.6 cm Waga produktu: 11.5 kg Szerokość stojaka / rozstaw nóg: 76,4 cm Standard montażu VESA: 200x200 mm Waga bez podstawy: 11.5 kg Wysokość bez podstawy: 64.46 cm Szerokość bez podstawy: 111.83 cm Głębokość bez podstawy: 2.57 cm Erli.plZłóż skargę | 1 555 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Samsung 8 (UltraHD 4K, pilot)Porównaj w tabeli →
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 439 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 749 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 790 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 799 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 913 zł
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Edge LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 295 zł
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 628 zł
65 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 5 000 zł
85 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Edge LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 361 zł
65 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 079 zł
75 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 751 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 799 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 kl./s, Edge LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 688 zł
55 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 239 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 285 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 251 zł
55 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 894 zł
43 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 2 589 zł
55 ", 4K, 50 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
Modyfikacje Samsung UE-43CU8072
Ceny na Samsung UE-43CU8072 |
---|---|---|---|---|
Samsung UE-43CU8072 43 " | od 1 439 zł | 13 oferty | ||
Samsung UE-50CU8072 50 " | od 1 749 zł | 5 oferty | ||
Samsung UE-55CU8072 55 " | od 2 188 zł | 6 oferty | ||
Samsung UE-65CU8072 65 " | od 2 790 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 2 382 zł
50 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 795 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI