Lodówka Samsung RS67A8811B1 grafit
Zdjęcia 9 |
Samsung RS67A8811B1 grafit |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS67A8811B1 grafit
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Chłodziarko-zamrażarka RS67A8811B1 SbS HWSAMLK2S67A811 | 4 999 zł |
Lodówka side by side Samsung RS67A8811B1 | 5 299 zł |
Samsung Chłodziarko-zamrażarka RS67A8811B1 SbS 85459 | 4 999 zł |
Lodówka SAMSUNG E RS67A8811B1/EF | 6 359 zł |
Samsung Chłodziarko-zamrażarka RS67A8811B1 SbS 85459 | 4 999 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung RS67A8811B1
Ceny na Samsung RS67A8811B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung RS67A8811WW biały | od 4 674 zł | 9 oferty | ||
Samsung RS67A8811B1 grafit | od 4 897 zł | 11 oferty | ||
Samsung RS67A8811S9 stal nierdzewna | od 6 093 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →