Panel LCD Samsung QB43B 43 "
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Samsung QB43B 43 "
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
wyświetlacz 43" oparty na procesorze Samsung Quantum Processor 4K i systemie operacyjnym Tizen 6.5 z wbudowanymi modułami Wi-Fi i Bluetooth. Pamięć wbudowana: 8 GB.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung QB43B 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung QB43B Płaski panel Digital Signage 109,2 cm LH43QBBEBGCXEN | 2 688 zł |
Monitor Samsung profesjonalny QB43B 43 cale Błyszczący 16h/7 350(cd/m2) 38 | 2 999 zł |
Samsung QB43B Płaski panel Digital Signage 109,2 cm LH43QBBEBGCXEN | 2 688 zł |
Samsung Qb43b 43´´ Uhd Va Led Monitor Czarny One Size / EU Plug 7301319 | 2 773 zł |
Samsung QB43B Płaski panel Digital Signage 109,2 cm (43") VA Wi-Fi 350 cd/ | 3 190 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung QB43B
Ceny na Samsung QB43B |
---|---|---|---|---|
Samsung QB43B 43 " | od 2 688 zł | 5 oferty | ||
Samsung QB50B 50 " | od 3 084 zł | 3 oferty | ||
Samsung QB55B 55 " | od 3 680 zł | 5 oferty | ||
Samsung QB75B 75 " | od 5 762 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →