Płyta grzewcza Samsung NZ64B5066GK czarny (NZ64B5066GK/U2)
Zdjęcia 8 |
Samsung NZ64B5066GK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NZ64B5066GK czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5066GK/U2 Czarne szkło | 2 889 zł |
Komfort Płyta indukcyjna Samsung nz 64b5066gk | 2 949 zł |
Płyta indukcyjna Samsung NZ64B5066GK | 2 649 zł |
Samsung Samsung NZ64B5066GK, płyta indukcyjna SlimFit, WiFi, 60 cm z podwó | 2 889 zł |
Płyta grzewcza Samsung NZ64B5066GK | 2 578 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →