Pamięć RAM Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE
Samsung M471A1K43EB1-CWE 2133 MHz CL15 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 3200 MHz CL22 M471A1G44AB0 3200 MHz CL22 M471A1K43DB1 3200 MHz CL22 M471A1K43EB1 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć RAM Samsung DDR4-3200 8192 MB PC4-25600 (M471A1K43EB1-CWE) | 97 zł |
Pamięć do laptopa Samsung SODIMM, DDR4, 8 GB, 3200 MHz, CL22 (M471A1K43EB1 | 201 zł |
M471A1K43EB1-CWE - 8 GB - 1 x 8 GB - DDR4 - 3200 MHz M471A1K43EB1-CWE | 106 zł |
M471A1K43EB1-CWE Samsung 8GB PC4-3200AA 3200Mhz DDR4 SO-DIMM Memory | 92 zł |
Pamięć RAM 1x 8GB Samsung DDR4 1Rx8 3200MHz PC4-25600 SO-DIMM | M471A1K43E | 167 zł |
M471A1K43EB1-CWE - 8 GB - 1 x 8 GB - DDR4 - 3200 MHz M471A1K43EB1-CWE | 106 zł |
Modyfikacje Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB | od 76 zł | 2 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43CB1-CTD | od 84 zł | 5 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44BB0-CWE | od 60 zł | 3 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE | od 79 zł | 6 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43DB1-CWE | od 60 zł | 2 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE | od 92 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →