Zmywarka do zabudowy Samsung BeSpoke DW60BB890UAPET
Zdjęcia 16 |
Samsung BeSpoke DW60BB890UAPET
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:14
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:11 szt.
Zużycie wody:8 l
Poziom hałasu:40 dB
Szerokość:59.5 cm
Wymienne panele dekoracyjne BeSpoke.
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BeSpoke DW60BB890UAPET
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BeSpoke DW60BB890UAPET
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Zmywarka SAMSUNG Bespoke DW60BB890UAPET do personalizacji 60 cm Wi | 3 599 zł |
Zmywarka SAMSUNG BESPOKE DW60BB890UAPET bez panelu | 3 599 zł |
Samsung Bespoke DW60BB890UAPET 60cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada | 3 599 zł |
Zmywarka SAMSUNG BESPOKE DW60BB890UAPET bez panelu | 3 599 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →