Frezarka Ryobi RTR18-0 (5133005654)
Zdjęcia 6 |
Ryobi RTR18-0 |
|
Dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RTR18-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frezarka RYOBI RTR18-0 | 504 zł |
Frezarka RYOBI RTR18-0 | 498 zł |
Frezarka 18 V 5133005654 | 446 zł |
Frezarka akumulatorowa 18V 0ak RTR18-0 RYOBI ONE+ | 539 zł |
Frezarka 18 V | 446 zł |
AKUMULATOROWA FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA RTR18-0 18V 0*AH ONE | 625 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →