Frezarka Ryobi R18TR-0 (5133002917)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Ryobi R18TR-0 |
|
Dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18TR-0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frezarka Ryobi R18TR-0 18 V | 616 zł |
Frezarka górnowrzecionowa RYOBI R18TR-0 | 662 zł |
AKUMULATOROWA FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA R18TR-0 18V 0*AH ONE | 583 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →