Szlifierka Ryobi R18AG7-140S (5133004231)
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Ryobi R18AG7-140S |
|
Model R18AG7-0 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i torby, a model R18AG7-140S zawiera jeden akumulator (4 Ah), ładowarkę i torbę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R18AG7-140S
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi R18AG7-140S akumulatorowa szlifierka kątowa | 1 187 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG7-140S | 950 zł |
Szlifierka kątowa RYOBI R18AG7-140S 5133004231 | 950 zł |
Szlifierka Ryobi R18AG7-140S | 941 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi R18AG7-140S
Ceny na Ryobi R18AG7-140S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R18AG7-0 | od 468 zł | 9 oferty | ||
Ryobi R18AG-120S | od 430 zł | 4 oferty | ||
Ryobi R18AG7-140S | od 930 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →