Czajnik elektryczny Russell Hobbs Stylevia 28130-70 stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Stylevia 28130-70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Stylevia 28130-70 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs - Stylevia Kettle SS 28130-70 | 246 zł |
Russell Hobbs Czajnik Stylevia 28130-70 HKRUSCZ28130700 | 252 zł |
Russell Hobbs Czajnik Stylevia 28130-70 122490 | 262 zł |
Russell Hobbs Czajnik Stylevia 28130-70 122490 | 252 zł |
Czajnik Russell Hobbs Czajnik Stylevia 28130-70 | 246 zł |
Czajnik elektryczny Russell Hobbs Stylevia 28130-70 2200 W 1,5l Srebrny | 255 zł |
Russell Hobbs Stylevia 28130-70 | 317 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →