Opona letnia Rotalla RH02 185/65 R15 88H
Wybierz rozmiar opony
Rotalla RH02 185/65 R15 88H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rotalla 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rotalla.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Rotalla RH02 185/65 R15 88H
Ceny na Rotalla RH02 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Rotalla RH02 185/65 R15 88H | od 241 zł | 1 oferta | ||
Rotalla RH02 185/65 R15 88T | od 734 zł | 1 oferta | ||
Rotalla RH02 185/65 R15 92T | od 288 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →