Rolki Rollerblade Twister Edge 2019
Zdjęcia 4 |
Rollerblade Twister Edge 2019 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rollerblade 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rollerblade.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rollerblade Twister Edge 2019
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rollerblade Twister Edge Edition 4 Inline Skates Biały,Czarny EU 36 1/2 07 | 835 zł |
Rollerblade Twister Edge Edition 4 Inline Skates Biały,Czarny EU 37 071010 | 835 zł |
Rollerblade Twister Edge Inline Skates Czarny EU 36 1/2 07061100R08230 | 1 118 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →