Stacja robocza Roland V-Combo VR-09
Zdjęcia 5 |
Roland V-Combo VR-09 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland V-Combo VR-09
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roland Roland VR-09B V-COMBO Organ elektroniczny VR-09-B | 3 589 zł |
Roland VR-09-B V-Combo klawiatury | 3 332 zł |
Roland VR-09-B - V-COMBO ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYB | 3 349 zł |
ROLAND VR-09 V-Combo | 3 390 zł |
Roland VR-09-B V-Combo klawiatury - Prawie Nowy | 3 243 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →